Shitet trualli ne Autostrade vija pare

 • €110,000
Durrës, Autostrada
 • Toke Truall
 • Tipi Pronës
 • 8164
 • Property ID
 • 1120

Shitet trualli ne Autostrade vija pare

Durrës, Autostrada
 • €110,000

Përmbledhje

Property ID: 8164
 • Toke Truall
 • Tipi Pronës
 • 8164
 • Property ID
 • 1120

Përshkrimi

Shitet trualli ne Autostrade, vija pare. Trualli ndodhet prane hyrjes Durresit. Ka nje objekt dhe siperfaqja e tije eshte 1000m.

Me dokumenta te rregullta hipotekore

 • Address Durrës, Autostrada

Detajet

 • Property ID: 8164
 • Cmimi: €110,000
 • Property Size: 1120 m²
 • Tipi Pronës: Toke Truall
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet toke/truall shkozet Durres

€30,000
Toke Truall
 • 600

Shitet truall me ndertim prane stadiumit Durres

€100,000
Toka, Toke Truall
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garage: 1
 • 250

Shitet truall ne rruge kryesore

€125,000
Toke Truall
 • 550

Shitet toke truall ne Currila Durres

€210,000
Toke Truall
 • 1400

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!