Shitet truall me ndertim prane stadiumit Durres

 • €100,000
Rruga Kristo Sotiri, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Toka, Toke Truall
 • Tipi Pronës
 • 8759
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 250
 • 125
 • Lot m²

Shitet truall me ndertim prane stadiumit Durres

Rruga Kristo Sotiri, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €100,000

Përmbledhje

Property ID: 8759
 • Toka, Toke Truall
 • Tipi Pronës
 • 8759
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 250
 • 125
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet truall me ndertim prane stadiumit Durres me siperfaqje totale 250m dhe siperfaqje ndertimi 125m.
Aktualisht siperfaqja e ndertimit eshte shfrytezuar per banim.
Mundesi shume e mire investimi per biznes dhe per banim.
Cmimi eshte i diskutueshem.
Prona eshte me dokumentancion te rregullt.

 

Shiko truall te ngjashme si me poshte. KLIKO KETU

 • Address Rruga Kristo Sotiri, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres, Shqiperia

Detajet

 • Property ID: 8759
 • Cmimi: €100,000
 • Property Size: 250 m²
 • Land Area: 125 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Tipi Pronës: Toka, Toke Truall
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Toke Bujqesore ne Shkallnur

€250,000
Toke Bujqesore
 • 60000

Okazion Shitet trualli me Kapanon ne Shkozet

€400,000
Toke Truall
 • 1600

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!