Shitet Truall dhe Ndertim ne Spitalle

 • €32,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 6765
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 109
 • 180
 • Lot m²

Shitet Truall dhe Ndertim ne Spitalle

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €32,000

Përmbledhje

Property ID: 6765
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 6765
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 109
 • 180
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet Truall dhe Ndertim ne Spitalle .

Shitet truall dhe ndertim ne Spitalle ,Perbehet nga trualli me siperfaqje 180m dhe ndertim  109m.Ndertimi eshte i pa perfunduar dhe eshte projektuar per disa kate. Kati poshte eshte depo. Kati lart eshte banim me 2 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe tualeti. Ne veranden e katit te pare ndodhen shkalle te vecanta qe te shoqerojne ne katin e siperm i cili eshte gati per tu ndertuar. Mundesi shume e mire per ta personalizuar sipas shijeve tuaja te jeteses.

Objekti eshte ndertuar me projekt per 3 kate .
Mundesi shume e mire investimi per banim por eshte per biznes.
Prona eshte me certifikat Hipotekore.
Cmimi eshte i pa diskutueshem.

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 6765
 • Cmimi: €32,000
 • Property Size: 109 m²
 • Land Area: 180 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Garage Size: 20
 • Tipi Pronës: Shtepi private
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet shtepi private 1-kateshe+truall okazion L.7 Durres

€65,000
Shtepi private
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 250

Shitet shtepi private ne qender Manez

€52,000
Shtepi private
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • 320

Shitet shtepi private prane stadiumit Durres

€100,000
Shtepi private
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Garages: 2
 • 125

Shitet Gjysem Vile ne zonen e Shkozetit

€65,000
Shtepi private
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garage: 1
 • 150

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!