Shitet toke/truall shkozet Durres

 • €30,000
Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2001, Albania
 • Toke Truall
 • Tipi Pronës
 • 9332
 • Property ID
 • 600
 • 600
 • Lot m²

Shitet toke/truall shkozet Durres

Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2001, Albania
 • €30,000

Përmbledhje

Property ID: 9332
 • Toke Truall
 • Tipi Pronës
 • 9332
 • Property ID
 • 600
 • 600
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet toke/truall shkozet Durres, shume prane rruges kryesore te tregut Fruta Perime.
Trualli eshte i pershtatshem per ndertim privat.
Zona eshte e zhvilluar me Banesa 2-3 kateshe dhe pozicionohet shume prane rrugeve lidhese te Durresit dhe Tiranes.
Siperfaqja eshte ne forme te rregullt gjeometrike.
Prona ka dokumentacion te rregullt Hipotekor

 • Address Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 9332
 • Cmimi: €30,000
 • Property Size: 600 m²
 • Land Area: 600 m²
 • Tipi Pronës: Toke Truall
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Karakteristikat

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet truall me ndertim prane stadiumit Durres

€100,000
Toka, Toke Truall
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garage: 1
 • 250

Shitet trualli ne Autostrade vija pare

€110,000
Toke Truall
 • 1120

Shitet truall ne rruge kryesore

€125,000
Toke Truall
 • 550

Shitet toke truall ne Currila Durres

€210,000
Toke Truall
 • 1400

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!