Shitet toke truall ne Currila Durres

 • €210,000
Rruga Blesar, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Shitet toke truall ne Currila Durres

Rruga Blesar, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €210,000

Përshkrimi

Shitet toke truall ne Currila, Durres.

Toka ndodhet ne nje zone te preferuar , te qete dhe prane detit .

Toka ka nje siperfaqje prej 1400 m2 dhe eshte e pershtatshme per ndertim.

 • Address Rruga Blesar, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7348
 • Cmimi: €210,000
 • Property Size: 1400 m²
 • Tipi Pronës: Toke Truall
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet trualli ne Autostrade vija pare

€110,000
Toke Truall
 • 1120

Shitet truall ne rruge kryesore

€125,000
Toke Truall
 • 550

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!