Shitet toke/truall L.16 Durres

 • €40,000
L.16 Durres
 • Toke Truall
 • Tipi Pronës
 • 107

Përmbledhje

Property ID: 10787
 • Toke Truall
 • Tipi Pronës
 • 107

Përshkrimi

Shitet toke/truall L.16 Durres  Trualli ndodhet afer Sallameri Kazazi she ka nje siperfaqe 107m2 dhe 30m ndertim qe mund te zgjerohet.

 • Address L.16 Durres
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10787
 • Cmimi: €40,000
 • Property Size: 107 m²
 • Tipi Pronës: Toke Truall
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!