Shitet toke tek ‘pema e jetes’ arapaj Durres

 • €35,000
Arapaj, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2008, Albania
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 9162
 • Property ID
 • 6000

Shitet toke tek ‘pema e jetes’ arapaj Durres

Arapaj, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2008, Albania
 • €35,000

Përmbledhje

Property ID: 9162
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 9162
 • Property ID
 • 6000

Përshkrimi

Shitet toke tek ‘pema e jetes’ arapaj Durres

Shitet toke 6000m² ne arapaj Durres, siper kur shkon tek ‘pema e jetes’.Prona ndodhet buze rruges e cila eshte e asfaltuar e gjitha. Prona ka pamje vertet relaksuese dhe eshte mundesi e mire investimi.

Prona ka certifikate te rregullt pronesie.

Shitet edhe e ndare, 35000€/dynymi

 • Address Arapaj, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2008, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 9162
 • Cmimi: €35,000
 • Property Size: 6000 m²
 • Tipi Pronës: Toka
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet toke ne bregdet ne zonen e Spilles

€70,000// Dylymi
Toka
 • 12300

Shitet Toke Bujqesore prane Gjirit Lalzit

€120,000
Toke Bujqesore
 • 4000

Shitet truall me ndertim prane stadiumit Durres

€100,000
Toka, Toke Truall
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garage: 1
 • 250

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!