• Toke Truall
 • Tipi Pronës
 • 5997
 • Property ID
 • 100000
 • Lot m²

Përmbledhje

Property ID: 5997
 • Toke Truall
 • Tipi Pronës
 • 5997
 • Property ID
 • 100000
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet tokë  në  Sektor Rinia.

Toka është parcel e dytë dhe e rrethuar nga të dyja krahët me pjesë rruge

Ka një sipërfaqje prej 10 dylym.

E përshtatshme për ndërtim , kapanon , magazinë etj.

Adresa

 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5997
 • Cmimi: €150,000
 • Land Area: 100000 m²
 • Tipi Pronës: Toke Truall
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Karakteristikat

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet toke/truall shkozet Durres

€30,000
Toke Truall
 • 600

Shitet truall me ndertim prane stadiumit Durres

€100,000
Toka, Toke Truall
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garage: 1
 • 250

Shitet trualli ne Autostrade vija pare

€110,000
Toke Truall
 • 1120

Shitet truall ne rruge kryesore

€125,000
Toke Truall
 • 550

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!