Shitet Toke për industrinë e rëndë në Durrës

 • €30,000/Dylymi
Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 16200
Ne Shitje
Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €30,000/Dylymi

Përmbledhje

Property ID: 12521
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 16200

Përshkrimi

Shitet Toke për industrinë e rëndë në Durrës .Shitet Toka ne zonën e Eco Parkut Durrës. Toka është në zonën industriale, me sipërfaqe rreth 16.200 m² dhe shtrihet me dimensionet 90m x 180m.

Toka ndodhet ne brezin e 2 nga rruga kryesore dhe rruga është e shtruar deri tek Toka.

Ka dokumentacion te rregullt pronesie. Sipas planit të hartuar nga shteti shqiptar, lejohet për ndërtimin e industrisë te mesme dhe të rënd.

Cmimi 30.000 € / dylymi

 • Address Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 12521
 • Cmimi: €30,000/Dylymi
 • Property Size: 16200 m²
 • Land Area: 16200 m²
 • Tipi Pronës: Toka
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!