Shitet toka ne zone industriale ne Durres

 • €200,000
Rruga Vath Turja, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 8181
 • Property ID
 • 14000
 • 14000
 • Lot m²

Shitet toka ne zone industriale ne Durres

Rruga Vath Turja, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €200,000

Përmbledhje

Property ID: 8181
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 8181
 • Property ID
 • 14000
 • 14000
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet toka ne zone industriale ne Durres. Toka eshte ne vije te dyte ndermjet dy rrugeve kryesore te Sektorit dhe Shinovlashit, mundesi hyrje nga autostrada Tirane-Durres.
Siperfaqja e tokes eshte rreth 14 dylym dhe shitet e gjitha, cmimi eshte 14.000 euro per dylym. E pershtatshme per fabrika, punishte, kapanone etj.
Zona ka plan zhvillimi industrial.
Cmimi eshte i diskutueshem

 • Address Rruga Vath Turja, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8181
 • Cmimi: €200,000
 • Property Size: 14000 m²
 • Land Area: 14000 m²
 • Tipi Pronës: Toka
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet toke/truall shkozet Durres

€30,000
Toke Truall
 • 600

Shitet Toka ne zone industriale buze rruge

€75,000/total
Toka
 • 3000

Shitet toke ne Gjirin e Lalzit krahu detit

€85,000/dylymi
Toka
 • 7000

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!