Shitet toke ne Spitall prane Shkolles “Demokracia”

 • €100,000
Pjetër Bogdani, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Toke Truall
 • Tipi Pronës
 • 7325
 • Property ID
 • 1290

Shitet toke ne Spitall prane Shkolles “Demokracia”

Pjetër Bogdani, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €100,000

Përmbledhje

Property ID: 7325
 • Toke Truall
 • Tipi Pronës
 • 7325
 • Property ID
 • 1290

Përshkrimi

Shitet toke ne Spitall prane Shkolles “Demokracia”

Toka ndodhet prane Shkolles “Demokracia” , rruga qe te con drejte per ne koder.

Toka ka nje siperfaqe prej 1290 m2 eshte e sheshuar dhe e rrethuar me mur dekorativ. E pershtatshme per ndertim.

 • Address Pjetër Bogdani, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7325
 • Cmimi: €100,000
 • Property Size: 1290 m²
 • Tipi Pronës: Toke Truall
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Karakteristikat

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet toke/truall shkozet Durres

€30,000
Toke Truall
 • 600

Shitet truall me ndertim prane stadiumit Durres

€100,000
Toka, Toke Truall
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garage: 1
 • 250

Shitet trualli ne Autostrade vija pare

€110,000
Toke Truall
 • 1120

Shitet truall ne rruge kryesore

€125,000
Toke Truall
 • 550

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!