Shitet toke ne Spitall zone industriale

 • €130,000
Rinia, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 7145
 • Property ID
 • 10000

Shitet toke ne Spitall zone industriale

Rinia, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
 • €130,000

Përmbledhje

Property ID: 7145
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 7145
 • Property ID
 • 10000

Përshkrimi

Shitet toke ne Spitall , zone industriale.

Toka eshte brez i dyte buze rruge. Eshte ne forme te rregullt gjeometrike. Zona eshte industriale e pershtatshme per kapanone dhe industri te mesme.

Prona eshte me certifikate te rregullt hipotekore dhe ka nje siperfaqe rreth 10.000 m2.

 

 

 • Address Rinia, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania

Detajet

 • Property ID: 7145
 • Cmimi: €130,000
 • Property Size: 10000 m²
 • Tipi Pronës: Toka
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Karakteristikat

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet toke/truall shkozet Durres

€30,000
Toke Truall
 • 600

Shitet Toka ne zone industriale buze rruge

€75,000/total
Toka
 • 3000

Shitet toke ne Gjirin e Lalzit krahu detit

€85,000/dylymi
Toka
 • 7000

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!