09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Shitet toke ne Shen Vlash

Rruga Shen Vlash, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€260,000

Pershkrimi

Shitet Toke Are ne Shen – Vlash. Prona ndodhet ne vije te pare me rrugen dhe shitet e pa ndare, prane tokes kalojn intalimet elektrike dhe uji vadites per token. Zona ku ndodhet eshte industriale me plan-projekte zhvillimi industrial.

Cmimi eshte i diskutueshem

 52 Shikime total,  1 Shikime sot

  • Address: Rruga Shen Vlash, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • City: Durres
  • Zip/Postal Code: 2001
  • Country: United States

Detajet

  • Cmimi: €260,000
  • Siperfaqja prones: 13000 m²
  • Tipi prones: Toka
  • Statusi prones: Ne Shitje

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€57,000

Shitet apartament 2+1 ne plazh prane pasticeri Pelikan

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 95

Apartamente 2+1

Fast Imobiliare

2 months ago

€57,000

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 95

Apartamente 2+1

2 months ago

€78,000€75,000
Okazion Apartament 2+1 ne qender

Okazion Apartament 2+1 ne qender

Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Banjo: 2m²: 112

Apartamente 2+1, Apartmente

Fast Imobiliare

2 weeks ago

€78,000€75,000

Dhoma Gjumi: 2Banjo: 2m²: 112

Apartamente 2+1, Apartmente

2 weeks ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Jepet me qera apartament 2+1

PREVIOUS PROPERTY

Jepet me qera Apartament 2+1 ne qender

NEXT PROPERTY

Toke truall ne Xhafzotaj

Shitet toke truall ne Xhafzotaj
Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!