Shitet toke ne Katund Sukth vija pare

 • €55,000
Sukth, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 8235
 • Property ID
 • 2000
 • 2000
 • Lot m²

Shitet toke ne Katund Sukth vija pare

Sukth, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania
 • €55,000

Përmbledhje

Property ID: 8235
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 8235
 • Property ID
 • 2000
 • 2000
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet toke ne Katund Sukth vija pare, buze rruges. Zona eshte e pershtatshme per investime. Ndodhet shume prane qyteteve me kryesore Tiranes dhe Durresit. Gjithashtu ka prane Autostraden Tirane-Durres, aeroportin Nene Tereza dhe portin e Durresit.

Toka eshte vija e pare me rrugen kryesore, ka Siperfaqje 2000m² si dhe njolle Ndertimi 180m².

Eshte me Dokumenta Hipotekore

 • Address Sukth, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania

Detajet

 • Property ID: 8235
 • Cmimi: €55,000
 • Property Size: 2000 m²
 • Land Area: 2000 m²
 • Tipi Pronës: Toka
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Toke Bujqesore ne Shkallnur

€250,000
Toke Bujqesore
 • 60000

Okazion Shitet trualli me Kapanon ne Shkozet

€400,000
Toke Truall
 • 1600

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!