Shitet toke ne Gjirin e Lalzit krahu detit

 • €85,000/dylymi
Fshati Turistik Lura, Ishëm, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
Shitet toke ne Gjirin e Lalzit krahu detit
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 9297
 • Property ID
 • 7000
 • 7000
 • Lot m²

Shitet toke ne Gjirin e Lalzit krahu detit

Fshati Turistik Lura, Ishëm, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
 • €85,000/dylymi

Përmbledhje

Property ID: 9297
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 9297
 • Property ID
 • 7000
 • 7000
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet toke ne Gjirin e Lalzit krahu detit , perball fshatit turistik Lura.
Zona eshte e investuar me resorte. Ndodhet shume prane detit.
Mundesi e mire investimi per turizem pasi ndodhet shume prane dy qyteteve me kryesore te Shqiperis, Durresit dhe Tiranes.
Toka ka siperfaqje totale 7000m dhe shitet bllok e gjitha.
Eshte me dokumentacion te rregullt pronesie

 • Address Fshati Turistik Lura, Ishëm, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania

Detajet

 • Property ID: 9297
 • Cmimi: €85,000/dylymi
 • Property Size: 7000 m²
 • Land Area: 7000 m²
 • Tipi Pronës: Toka
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet toke/truall shkozet Durres

€30,000
Toke Truall
 • 600

Shitet Toka ne zone industriale buze rruge

€75,000/total
Toka
 • 3000

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!