Shitet toke ne Fllake buze rruge

 • €260,000
Fllakë, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 6595
 • Property ID
 • 13000
 • 13000
 • Lot m²

Shitet toke ne Fllake buze rruge

Fllakë, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
 • €260,000

Përmbledhje

Property ID: 6595
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 6595
 • Property ID
 • 13000
 • 13000
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet toke ne Fllake buze rruge,zone industriale.
Zona eshte e zhvilluar nga industri te mesme. Toka shtrihet pergjate rruges Fllakes dhe Shinovlashit.
Mundesi e mire investimi. Terreni eshte fushor dhe gati per investim. Shitet i pa ndare 13 dylym.
E gjithe prona eshte me dokumenta Hipotekore.
Cmimi eshte pak i diskutueshem

 • Address Fllakë, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 6595
 • Cmimi: €260,000
 • Property Size: 13000 m²
 • Land Area: 13000 m²
 • Tipi Pronës: Toka
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet toke/truall shkozet Durres

€30,000
Toke Truall
 • 600

Shitet Toka ne zone industriale buze rruge

€75,000/total
Toka
 • 3000

Shitet toke ne Gjirin e Lalzit krahu detit

€85,000/dylymi
Toka
 • 7000

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!