Shitet toke ne Durres Kepi Rodonit

 • €80
Cape of Rodon, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, 2015, Albania
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 2771
 • Property ID
 • 6300
 • 6290
 • Lot m²

Shitet toke ne Durres Kepi Rodonit

Cape of Rodon, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, 2015, Albania
 • €80

Përmbledhje

Property ID: 2771
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 2771
 • Property ID
 • 6300
 • 6290
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet toke ne Durres Kepi Rodonit

Toke ne Kepin e Rodonit prane detit. Toka eshte e sheshte dhe ka mundesi te mira per ndertim.

Projekte zhvillimi per resorte turistike ne zone.

Toka te ngjashme ketu.

 

 • Address Cape of Rodon, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, 2015, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 2771
 • Cmimi: €80
 • Property Size: 6300 m²
 • Land Area: 6290 m²
 • Tipi Pronës: Toka
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Toke Bujqesore ne Shkallnur

€250,000
Toke Bujqesore
 • 60000

Okazion Shitet trualli me Kapanon ne Shkozet

€400,000
Toke Truall
 • 1600

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!