09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Shitet toke ne bregdet

Cape of Rodon, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, 2015, Albania
€80

Pershkrimi

Toke ne Kepin e Rodonit prane detit. Toka eshte e sheshte dhe ka mundesi te mira per ndertim.

Projekte zhvillimi per resorte turistike ne zone.

 

 266 Shikime total,  12 Shikime sot

  • Address: Cape of Rodon, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, 2015, Albania
  • City: Durres
  • Zip/Postal Code: 2015
  • Country: Albania

Detajet

  • Cmimi: €80
  • Siperfaqja prones: 6300 m²
  • Land Area: 6290 m²
  • Tipi prones: Toka
  • Statusi prones: Ne Shitje

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€390,000
Shitet Hostel ne Sarande

Okazion Shitet Hostel ne Sarande

Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania

Dhoma Gjumi: 12Banjo: 6m²: 660

Hotele

Fast Imobiliare

5 months ago

€390,000

Dhoma Gjumi: 12Banjo: 6m²: 660

Hotele

5 months ago

Okazion Shitet toke Bujqesore tek rezevuari

Rruga Drita, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bath: 1m²: 1350

Toke Bujqesore

Fast Imobiliare

2 weeks ago

€85,000

Bath: 1m²: 1350

Toke Bujqesore

2 weeks ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Jepet ambient me qera ne bulevard

NEXT PROPERTY

Shitet ose jepet me qera Hotel ne Durres

Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!