Shitet toke ne bregdet ne zonen e Spilles

 • €70,000// Dylymi
Spille, Kryevidh, Bashkia Rrogozhinë, Tirana County, Central Albania, 2510, Albania
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 9158
 • Property ID
 • 12300

Shitet toke ne bregdet ne zonen e Spilles

Spille, Kryevidh, Bashkia Rrogozhinë, Tirana County, Central Albania, 2510, Albania
 • €70,000// Dylymi

Përmbledhje

Property ID: 9158
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 9158
 • Property ID
 • 12300

Përshkrimi

Shitet toke ne bregdet ne zonen e Spilles, ne bregdet, vija pare buze detit. Ndodhet ne zonen e Spilles, Kavaje. Toka eshte me siperfaqje 12.000m² dhe Shitet e gjitha, nuk ndahet.

Shume e pershtatshme per investime si hoteleri, resorte, turizem etj.

Prona eshte me Dokumenta te rregullta Hipotekore

 • Address Spille, Kryevidh, Bashkia Rrogozhinë, Tirana County, Central Albania, 2510, Albania

Detajet

 • Property ID: 9158
 • Cmimi: €70,000// Dylymi
 • Property Size: 12300 m²
 • Tipi Pronës: Toka
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Toke Bujqesore prane Gjirit Lalzit

€120,000
Toke Bujqesore
 • 4000

Shitet truall me ndertim prane stadiumit Durres

€100,000
Toka, Toke Truall
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garage: 1
 • 250

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!