Shitet Toke Bujqesore prane Gjirit Lalzit

 • €120,000
Shkalle, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2011, Albania
Shitet Toke Bujqesore prane Gjirit Lalzit
 • Toke Bujqesore
 • Tipi Pronës
 • 9002
 • Property ID
 • 4000
 • 4000
 • Lot m²

Shitet Toke Bujqesore prane Gjirit Lalzit

Shkalle, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2011, Albania
 • €120,000

Përmbledhje

Property ID: 9002
 • Toke Bujqesore
 • Tipi Pronës
 • 9002
 • Property ID
 • 4000
 • 4000
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet toke Bujqesore prane Gjirit Lalzit. Toka eshte pemtore prane Maminasit dhe Gjirit te Lalzit.
Ndodhet ne fshatin Shkalle, buze rruges kryesore. Toka eshte ne forma te rregullt gjeometrike dhe e mbjellur me peme frutore.
Gjithashtu ka kanale vaditese dhe pus uji. Eshte e rrethuar dhe a ndare nga parcelat e tjera.
Mundesi e mire investimi.
Toka ka dokumentacion te rregullt hipotekor.

 • Address Shkalle, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2011, Albania

Detajet

 • Property ID: 9002
 • Cmimi: €120,000
 • Property Size: 4000 m²
 • Land Area: 4000 m²
 • Tipi Pronës: Toke Bujqesore
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Serena Real Estate
 • Serena Real Estate

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Toke Bujqesore ne Shkallnur

€250,000
Toke Bujqesore
 • 60000

Shitet toke are ne Spitalle

€165,600
Toke Bujqesore
 • 13832

Okazion Shitet toke Bujqesore tek rezevuari

€85,000
Toke Bujqesore
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 1350

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Serena Real Estate
 • Serena Real Estate
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!