Shitet Toke Bujqesore ne Shkallnur

 • €250,000
Shkallnur, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
Shitet Toke Bujqesore ne Shkallnur
 • Toke Bujqesore
 • Tipi Pronës
 • 10490
 • Property ID
 • 60000
 • 60000
 • Lot m²

Shitet Toke Bujqesore ne Shkallnur

Shkallnur, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • €250,000

Përmbledhje

Property ID: 10490
 • Toke Bujqesore
 • Tipi Pronës
 • 10490
 • Property ID
 • 60000
 • 60000
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet Toke Bujqesore ne Shkallnur.  Toka eshte me siperfaqje 60.000 metra ndodhet prane zones Shkallnurit ne Durres.
Eshte e mbjellur me 1000 peme ullishte mbi 7-8 vjecare dhe ka te pakten 600 rrenje rrush.
Prona eshte e pershtatshme per investime strategjike.

Cmimi 250.000 euro

Informacion rreth Shkallnur

Shiko prona te ngjashme: Kliko ketu

 • Address Shkallnur, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10490
 • Cmimi: €250,000
 • Property Size: 60000 m²
 • Land Area: 60000 m²
 • Tipi Pronës: Toke Bujqesore
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Toke Bujqesore prane Gjirit Lalzit

€120,000
Toke Bujqesore
 • 4000

Shitet toke are ne Spitalle

€165,600
Toke Bujqesore
 • 13832

Okazion Shitet toke Bujqesore tek rezevuari

€85,000
Toke Bujqesore
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 1350

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!