Shitet Toke Bujqesore ne Hamalle (gjiri i lalzit)

 • €130,000
Fshati Hamalle
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 9011
 • Property ID
 • 5930
 • 5930
 • Lot m²

Shitet Toke Bujqesore ne Hamalle (gjiri i lalzit)

Fshati Hamalle
 • €130,000

Përmbledhje

Property ID: 9011
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 9011
 • Property ID
 • 5930
 • 5930
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet Toke Bujqesore ne Hamalle (gjiri i lalzit)

Shitet toke Bujqesore ne fshatin Hamalle rruges per te kompleksi Vala Mar. Toka eshte me forme te rregullte gjeometrike dhe e pershtatshme per investim ndertimore. Toka ndodhet prane rruges dhe ne zone te qete e te banuar.E paisur me dokumenatcion te rregullte hipotekor.

 • Address Fshati Hamalle
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 9011
 • Cmimi: €130,000
 • Property Size: 5930 m²
 • Land Area: 5930 m²
 • Tipi Pronës: Toka
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Serena Real Estate
 • Serena Real Estate

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Toke Bujqesore ne Shkallnur

€250,000
Toke Bujqesore
 • 60000

Okazion Shitet trualli me Kapanon ne Shkozet

€400,000
Toke Truall
 • 1600

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Serena Real Estate
 • Serena Real Estate
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!