Shitet toke are ne Spitalle

 • €165,600
Spitallë, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2000, Albania
 • Toke Bujqesore
 • Tipi Pronës
 • 5638
 • Property ID
 • 13832

Shitet toke are ne Spitalle

Spitallë, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2000, Albania
 • €165,600

Përmbledhje

Property ID: 5638
 • Toke Bujqesore
 • Tipi Pronës
 • 5638
 • Property ID
 • 13832

Përshkrimi

Shitet are ne zonen spitalles. Zona ka projekt zhvillimi per park te gjelbert.
Toka eshte e sheshte dhe ka mundesi te mire investimi.
Per me teper informacion mund ta vizitoni nga afer

 • Address Spitallë, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2000, Albania

Detajet

 • Property ID: 5638
 • Cmimi: €165,600
 • Property Size: 13832 m²
 • Tipi Pronës: Toke Bujqesore
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Toke Bujqesore prane Gjirit Lalzit

€120,000
Toke Bujqesore
 • 4000

Okazion Shitet toke Bujqesore tek rezevuari

€85,000
Toke Bujqesore
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 1350

Okazion Shitet Toke bujqesore Arapaj Durres

€100,000
Toke Bujqesore
 • 5000

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!