Shitet Toka prane spitalit tek Rezervuari

 • €260,000
 • €240,000
Rruga E Marinës, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 7980
 • Property ID
 • 5600
 • 5600
 • Lot m²

Shitet Toka prane spitalit tek Rezervuari

Rruga E Marinës, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €260,000
 • €240,000

Përmbledhje

Property ID: 7980
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 7980
 • Property ID
 • 5600
 • 5600
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet Toka prane spitalit tek Rezervuari
Toka eshte ne zone te qete dhe paster ku te ofron pamje relaksuese te qytetit. Toka ne dokumenta eshte bujqesore por qe te lejon sipas planit urbanistik qe te kthehet ne truall ,ku me pas mund te ndertohet.
Eshte e pershtatshme per shume lloje destinacionesh, prane tokes ka rezervuare, restorante, piste garash per makina, spitali, plazhi kallmit etj

 • Address Rruga E Marinës, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 7980
 • Cmimi: €260,000
 • Property Size: 5600 m²
 • Land Area: 5600 m²
 • Tipi Pronës: Toka
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet toke/truall shkozet Durres

€30,000
Toke Truall
 • 600

Shitet Toka ne zone industriale buze rruge

€75,000/total
Toka
 • 3000

Shitet toke ne Gjirin e Lalzit krahu detit

€85,000/dylymi
Toka
 • 7000

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!