Shitet Toka ne zone industriale buze rruge

 • €75,000/total
Rruga Vath Turja, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 9303
 • Property ID
 • 3000
 • 3000
 • Lot m²

Shitet Toka ne zone industriale buze rruge

Rruga Vath Turja, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €75,000/total

Përmbledhje

Property ID: 9303
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 9303
 • Property ID
 • 3000
 • 3000
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet Toka ne zone industriale buze rruge ne zone industriale Sektor Rinia Durres.
Zona eshte industriale dhe e ndetuar me kapanone. Toka eshte ne vije te pare me rruges kryesore dhe dokumentacion te rregullt hipotekore.
Siperfaqja e tokes eshte 3000m te shfrytezushme me persmara 20m gjeresi me 150m gjatesi.
Mundesi shume e mire investimi per bizneset.

 • Address Rruga Vath Turja, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 9303
 • Cmimi: €75,000/total
 • Property Size: 3000 m²
 • Land Area: 3000 m²
 • Tipi Pronës: Toka
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet toke/truall shkozet Durres

€30,000
Toke Truall
 • 600

Shitet toke ne Gjirin e Lalzit krahu detit

€85,000/dylymi
Toka
 • 7000

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!