Shitet toka ne koder Arapaj me pamje nga deti

 • €40,000
Arapaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 60000
Ne Shitje Extra
Arapaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • €40,000

Përmbledhje

Property ID: 12406
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 60000

Përshkrimi

Okazion Shitet toke ne koder Arapaj me pamje nga deti, ndodhet 5 minuta nga deti i Durresit dhe 10 minuta nga qyteti.
Toka eshte e pershtatshme per Vila ose Resorte rezidenciale.
Siperfaqja totale eshte 60 dylym.
Cmimi 40.000 euro per dylym.

 • Address Arapaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 12406
 • Cmimi: €40,000
 • Property Size: 60000 m²
 • Land Area: 60000 m²
 • Tipi Pronës: Toka
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!