Shitet Toka ne bregdetin e Spilles vija parë

 • €386,000
Spille, Kryevidh, Bashkia Rrogozhinë, Tirana County, Central Albania, 2510, Albania
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 5000
Ne Shitje Guida Turistike
Spille, Kryevidh, Bashkia Rrogozhinë, Tirana County, Central Albania, 2510, Albania
 • €386,000

Përmbledhje

Property ID: 12571
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 5000

Përshkrimi

Okazion shitet Toke ne brezin e pare per ndertim. Zona eshte turistike dhe sapo e miratuar nga shteti per ndërtime 4+1 kate.

 

Lejohet ndertime per hotele dhe Rezidenca.

 

Siperfaqja tokës është 5000m² me  mumundësi për tu zgjeruar .

 

Toka ndodhet ne brezin e parë me detin.

 

Cmimi 386000

 • Address Spille, Kryevidh, Bashkia Rrogozhinë, Tirana County, Central Albania, 2510, Albania
 • City Tirane

Detajet

 • Property ID: 12571
 • Cmimi: €386,000
 • Property Size: 5000 m²
 • Land Area: 5000 m²
 • Tipi Pronës: Toka
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!