Shitet super apartament 3+1 i investuar prane qendres

 • €180,000
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 10243
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 180

Shitet super apartament 3+1 i investuar prane qendres

Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €180,000

Përmbledhje

Property ID: 10243
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 10243
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 180

Përshkrimi

Shitet super apartament 3+1 i investuar prane qendres ne Durres. Ndodhet ne lagjen nr.5 prane qendres. Ndertimi eshte i ri 10 katesh me ashensor dhe apartamenti ndodhet ne katin 9.
Organizohet me siperfaqje totale 180m dhe jane bashkuar 2 apartamente 2+1. Ku aktualisht jane 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, 2 tualete. soxhorno te madhe, aneks gatimi e ngrenie dhe gjithashtu dhome lavanderie dhe tharje
Apartamenti eshte totalisht i investuar, nga shtrimi me parket, impiant chiller, furniturat, instalimet elektrike etj.
Pamja e apartamentit eshte nga qyteti dhe shoqerohet nga dielli.
Prona ka certifikat te rregullt pronesie.
Per me teper informacione ju ftojm te na kontaktoni

 • Address Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10243
 • Cmimi: €180,000
 • Property Size: 180 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 3+1 Durres

€125,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 194

Shitet papafingo okazion 3+1 shkembi kavajes

€100,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • 130

Jepet apartament 3+1 me qera ne qender i sapo kompletuar

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar Durres

€400
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 140

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!