Shitet super apartament 3+1 cilesor ne qender te Durresit

 • €110,000
Hafiz Podgorica, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 9646
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 132

Shitet super apartament 3+1 cilesor ne qender te Durresit

Hafiz Podgorica, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €110,000

Përmbledhje

Property ID: 9646
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 9646
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 132

Përshkrimi

Shitet super apartament 3+1 cilesor ne qender te Durresit. Ndodhet prane Valutes, ndertim cilesor me ashensor dhe me administrator. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit dhe organizohet me 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, soxhorno dhe 2 tualete.
Apartamenti ka te instaluara impiant gazi per gatim dhe impiant kaldaje per ngrohje.

 • Address Hafiz Podgorica, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 9646
 • Cmimi: €110,000
 • Property Size: 132 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 3+1 Durres

€125,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 194

Shitet papafingo okazion 3+1 shkembi kavajes

€100,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • 130

Shitet super apartament 3+1 i investuar prane qendres

€180,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 180

Jepet apartament 3+1 me qera ne qender i sapo kompletuar

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!