Shitet shtëpia private në Lagjen nr.9 Durrës

 • €48,000
Rruga Ramazan Njala, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 87
Ne Shitje
Rruga Ramazan Njala, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €48,000

Përmbledhje

Property ID: 12501
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 87

Përshkrimi

Shitet shtëpia private në Lagjen nr.9 Durrës.Shitet shtepi private ne lagjen nr.9 prane Shkolles 9-vjecare Hajdar Dushi. Shtepia eshte 1 kateshe me oborr te vogel.

Organizohet me 2 dhoma gjumi dhe soxorno.

Siperfaqja totale eshte 90 metra, siperfaqja ndertimit eshte 60 metra.

cmimi i diskutueshem.

 • Address Rruga Ramazan Njala, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 12501
 • Cmimi: €48,000
 • Property Size: 87 m²
 • Land Area: 80 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Shtepi private
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!