Shitet shtepi private 1-kateshe.

 • €40,000
Rruga Mbreti Gert, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 4913
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 80
 • 1996
 • Year Built

Shitet shtepi private 1-kateshe.

Rruga Mbreti Gert, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €40,000

Përmbledhje

Property ID: 4913
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 4913
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 80
 • 1996
 • Year Built

Përshkrimi

Shitet shtepi 1-kateshe . Lagja 16 . Rruga “K.Kazanxhi” prane Stadiumit Durres.

Ambienti eshte i organizuar nga nje dhome ndenjeje dhe nje dhome gjumi , tualet dhe korridor. Ka nje siperfaqe prej 80 metrash dhe nje oborr prej 50 metrash. Eshte nje banese e mireorganizuar. Ka te gjitha dokumentacionet.

 • Address Rruga Mbreti Gert, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 4913
 • Cmimi: €40,000
 • Property Size: 80 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Year Built: 1996
 • Tipi Pronës: Shtepi private
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Lori Fast
 • Lori Fast

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet shtepi private 1-kateshe+truall okazion L.7 Durres

€65,000
Shtepi private
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 250

Shitet shtepi private ne qender Manez

€52,000
Shtepi private
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • 320

Shitet shtepi private prane stadiumit Durres

€100,000
Shtepi private
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Garages: 2
 • 125

Shitet Gjysem Vile ne zonen e Shkozetit

€65,000
Shtepi private
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garage: 1
 • 150

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Lori Fast
 • Lori Fast
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!