Shitet shtepi private prane stadiumit Durres

 • €100,000
Rruga Kristo Sotiri, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 8772
 • Property ID
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 125
 • 250
 • Lot m²

Shitet shtepi private prane stadiumit Durres

Rruga Kristo Sotiri, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €100,000

Përmbledhje

Property ID: 8772
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 8772
 • Property ID
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 125
 • 250
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet shtepi private prane stadiumit Durres me siperfaqje totale 250m dhe siperfaqje ndertimi 125m.
Aktualisht siperfaqja ndertimit eshte shfrytezuar per banim.
Mundesi e mire investimi per biznes dhe per banim.
Cmimi eshte i diskutueshem.
Prona eshte me dokumentancion te rregullt.

 

Shiko prona te ngjashme ne kete zone: KLIKO KETU

 • Address Rruga Kristo Sotiri, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres, Shqiperia

Detajet

 • Property ID: 8772
 • Cmimi: €100,000
 • Property Size: 125 m²
 • Land Area: 250 m²
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Garages: 2
 • Tipi Pronës: Shtepi private
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera shtepi private L.15 durres

€125
Shtepi private
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet shtepi private 1-kateshe+truall okazion L.7 Durres

€65,000
Shtepi private
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 250

Shitet shtepi private ne qender Manez

€52,000
Shtepi private
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • 320

Shitet Gjysem Vile ne zonen e Shkozetit

€65,000
Shtepi private
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garage: 1
 • 150

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!