Shitet Shtepi Private 2+1 prane cezmes se ferres

 • €45,000
Donika, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 7229
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 60

Shitet Shtepi Private 2+1 prane cezmes se ferres

Donika, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €45,000

Përmbledhje

Property ID: 7229
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 7229
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 60

Përshkrimi

Shitet Shtepi Private 2+1 prane cezmes se ferres ne lagjen numer 8.

Shtepia ka nje siperfaqe prej 60 m2.dhe eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 salle ndenjeje , kend gatimi , tualet dhe oborr.

E restauruar vitet e fundit.

 • Address Donika, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7229
 • Cmimi: €45,000
 • Property Size: 60 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Shtepi private
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet shtepi private 1-kateshe+truall okazion L.7 Durres

€65,000
Shtepi private
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 250

Shitet shtepi private ne qender Manez

€52,000
Shtepi private
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • 320

Shitet shtepi private prane stadiumit Durres

€100,000
Shtepi private
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Garages: 2
 • 125

Shitet Gjysem Vile ne zonen e Shkozetit

€65,000
Shtepi private
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garage: 1
 • 150

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!