Shitet Shtepi private ne shkozet

 • €52,000
Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 6029
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 150
 • 360
 • Lot m²

Shitet Shtepi private ne shkozet

Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €52,000

Përmbledhje

Property ID: 6029
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 6029
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 150
 • 360
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet shtepia private ne shkozet, Lagja nr.14 prane mbikalimit. Zona eshte e qete dhe kryesisht me ndertime vilash private.
Prona eshte me siperfaqje 360m ndersa banesa eshte 150m. Organizohet nga 3 dhoma gjumi, koridor, 2 sallat e gatimit dhe te ndenjes dhe veranda.
Shtepia eshte 1 kateshe me cati, ndertuar ne vitin 1995.
Cmimi eshte pak i diskutueshem.
Eshte me certifikat pronesie

 • Address Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6029
 • Cmimi: €52,000
 • Property Size: 150 m²
 • Land Area: 360 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Shtepi private
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet shtepi private 1-kateshe+truall okazion L.7 Durres

€65,000
Shtepi private
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 250

Shitet shtepi private ne qender Manez

€52,000
Shtepi private
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • 320

Shitet shtepi private prane stadiumit Durres

€100,000
Shtepi private
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Garages: 2
 • 125

Shitet Gjysem Vile ne zonen e Shkozetit

€65,000
Shtepi private
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garage: 1
 • 150

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!