Shitet shtepi private ne qender Manez

 • €52,000
Manëz, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Shqipëria veriore, 2011, Albania
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 8930
 • Property ID
 • 4
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 320
 • 200
 • Lot m²

Shitet shtepi private ne qender Manez

Manëz, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Shqipëria veriore, 2011, Albania
 • €52,000

Përmbledhje

Property ID: 8930
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 8930
 • Property ID
 • 4
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 320
 • 200
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet shtepi private ne qender Manez. Shtepia ka nje siperfaqe totale 320m,ku 121m esht siperfaqja e shtepis dhe 200m toke.Ndodhet ne qender te Manzes ne nje zone te qete dhe te banueshme.Shtepia ka 4 dhoma gjumi,korridor,banjo dhe 2 dhoma ne ambjentin e jashtem. Me hipotek dhe Rivleresim.

 • Address Manëz, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Shqipëria veriore, 2011, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 8930
 • Cmimi: €52,000
 • Property Size: 320 m²
 • Land Area: 200 m²
 • Bedrooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Shtepi private
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Serena Real Estate
 • Serena Real Estate

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera shtepi private L.15 durres

€125
Shtepi private
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet shtepi private 1-kateshe+truall okazion L.7 Durres

€65,000
Shtepi private
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 250

Shitet shtepi private prane stadiumit Durres

€100,000
Shtepi private
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Garages: 2
 • 125

Shitet Gjysem Vile ne zonen e Shkozetit

€65,000
Shtepi private
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garage: 1
 • 150

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Serena Real Estate
 • Serena Real Estate
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!