Shitet shtepi private ne lagjen nr.8

 • €38,000
Donika, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 6298
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • 90
 • Lot m²

Shitet shtepi private ne lagjen nr.8

Donika, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €38,000

Përmbledhje

Property ID: 6298
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 6298
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • 90
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet shtepi private 1 kateshe ne lagjen nr.8, prane drejtoris policis dhe spitalit. Ndertim i vitit 1998 i planifikuar per 3 kate. Trualli eshte 90m dhe banimi eshte 78m i cili organizohet me 2 dhoma gjumi, soxhorno, aneks, depo dhe tualeti.
Prona eshte me certifikat Hipotekores

 • Address Donika, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 6298
 • Cmimi: €38,000
 • Property Size: 80 m²
 • Land Area: 90 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Shtepi private
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet shtepi private 1-kateshe+truall okazion L.7 Durres

€65,000
Shtepi private
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 250

Shitet shtepi private ne qender Manez

€52,000
Shtepi private
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • 320

Shitet shtepi private prane stadiumit Durres

€100,000
Shtepi private
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Garages: 2
 • 125

Shitet Gjysem Vile ne zonen e Shkozetit

€65,000
Shtepi private
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garage: 1
 • 150

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!