Shitet shtepi private 1-kateshe+truall okazion L.7 Durres

 • €65,000
L.7 Durres
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 9112
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 250

Shitet shtepi private 1-kateshe+truall okazion L.7 Durres

L.7 Durres
 • €65,000

Përmbledhje

Property ID: 9112
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 9112
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 250

Përshkrimi

Shitet shtepi private 1-kateshe+truall okazion L.7 Durres

Shtepia ndodhet ne nje zone mjaft te qete te qytetit, afer deges se policise Dr. Gjithesej 250m² truall dhe 85m² ndertim. Ka koridor te jashtem, koridor te brendshem,2 dhoma gjumi,soxhorno,kend gatimi i veçuar, tualeti,2 vende parkimi nga para dhe e rrethuar nga baçja.

 • Address L.7 Durres

Detajet

 • Property ID: 9112
 • Cmimi: €65,000
 • Property Size: 250 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Shtepi private
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera shtepi private L.15 durres

€125
Shtepi private
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet shtepi private ne qender Manez

€52,000
Shtepi private
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • 320

Shitet shtepi private prane stadiumit Durres

€100,000
Shtepi private
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Garages: 2
 • 125

Shitet Gjysem Vile ne zonen e Shkozetit

€65,000
Shtepi private
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garage: 1
 • 150

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!