09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Shitet shtepi 2+1

Durres
€59,000

Pershkrimi

Shitet shtepi 2+1
Adresa: Lagja 3, Durres, kati 4
Siperfaqja: 81m
E kompjetuar, me 2 dhoma dhe 1 guzhine.

 34 Shikime total,  1 Shikime sot

 • Address: Rr. Egnatia
 • City: Durres
 • State/county: Shqiperi
 • Zip/Postal Code: 2001
 • Neighborhood: Drejtoria Tatimore Durres, Durres
 • Country: Albania

Detajet

 • Cmimi: €59,000
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 1
 • Tipi prones: Apartmente
 • Statusi prones: Ne Shitje

Karakteristikat

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
069 618 1261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€33,000
shtepi-ne-shitje

Bed: 1Bath: 1

Apartmente

Fast Imobiliare

5 months ago

€33,000

Bed: 1Bath: 1

Apartmente

5 months ago

Okazion Shitet truall ne Durres

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 500

Toke Truall

Fast Imobiliare

1 week ago

€75,000

Bed: 1Bath: 1m²: 500

Toke Truall

1 week ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
toke-ne-shitje

PREVIOUS PROPERTY

Toke ne shitje Kepi i Rodonit

NEXT PROPERTY

Shitet shtepi 2+1 Durres

shitet-shtepi-lagjia-6
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!
Open chat