Shitet shtepi dhe toke ne Golem

 • €100,000
Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 2289
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 180
 • 5800
 • Lot m²

Shitet shtepi dhe toke ne Golem

Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • €100,000

Përmbledhje

Property ID: 2289
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 2289
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 180
 • 5800
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet Shtepi dhe Toke ne Golem
Adresa : Rezervuari, Golem
Siperfaqja : 5800m

 • Address Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 2289
 • Cmimi: €100,000
 • Property Size: 180 m²
 • Land Area: 5800 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet Vile 3 kate ne Plazh per investim

€250,000
Vila
 • Dhoma: 16
 • Banjo: 8
 • 458

Shitet Vila 3 kateshe prane Kryqin te kuq Durres

€145,000
Vila
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • 300

Shitet Vila 2 kate buze rruge

€100,000
Vila
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • 195

Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit

€1,000,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 6
 • Garages: 2
 • 420

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!