Shitet shtepi 2 Kateshe+Bodrum dhe Toke ne Manez(Gjiri i lalzit)

 • €200,000
Manëz, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2011, Albania
 • Banesa
 • Tipi Pronës
 • 10090
 • Property ID
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 126
 • 3746
 • Lot m²

Shitet shtepi 2 Kateshe+Bodrum dhe Toke ne Manez(Gjiri i lalzit)

Manëz, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2011, Albania
 • €200,000

Përmbledhje

Property ID: 10090
 • Banesa
 • Tipi Pronës
 • 10090
 • Property ID
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 126
 • 3746
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet shtepia 2 kateshe+bodrum dhe toke me siperfaqe totale 3872m2. Siperfaqe e ndertuar eshte 126 m2 dhe pjesa tjeter toke.

Shtepia eshte e pozicionuar ne ane te rruges ne nje zone shum te mire,te qete te banueshme.Shitet per arsye te emigrimit me te gjitha dokumentacionet e rregullta.Cmimi total shtepi dhe toke eshte 200 mije euro(pak i diskutueshem).

 • Address Manëz, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2011, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10090
 • Cmimi: €200,000
 • Property Size: 126 m²
 • Land Area: 3746 m²
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Tipi Pronës: Banesa
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Serena Real Estate
 • Serena Real Estate

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 L.18 durres

€35,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 56

Shitet apartament okazion 3+1 Durres

€125,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 194

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Serena Real Estate
 • Serena Real Estate
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!