Shitet Shtepi 2 kateshe prane Muzeumit

 • €140,000
Rruga 17 Janari, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 7996
 • Property ID
 • 6
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 266
 • 340
 • Lot m²

Shitet Shtepi 2 kateshe prane Muzeumit

Rruga 17 Janari, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €140,000

Përmbledhje

Property ID: 7996
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 7996
 • Property ID
 • 6
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 266
 • 340
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet Shtepi 2 kateshe prane Muzeumit ne lagjen nr.9 prane shkolles 9- vjecare Hajdar Dushi. Zona eshte e qete dhe ndodhet shume prane qendres, Shtepia eshte me siperfaqje trualli 340m dhe ndertim 133m ne kat. Ndertimi eshte 2 kate dhe ka mundesi per tu zhvilluar.

 • Address Rruga 17 Janari, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7996
 • Cmimi: €140,000
 • Property Size: 266 m²
 • Land Area: 340 m²
 • Bedrooms: 6
 • Bathrooms: 4
 • Garages: 2
 • Garage Size: 30
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 3+1 cilesor me garazhd

€100,000/me garazhd
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

Shitet apartament 3+1 prane qendres

€95,000
Apartamente 3+1

Okazion Shitet apartament 3+1 ne Plazh

€45,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 112

Apartament 3+1 i arreduar ne qender

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 200

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!