Shitet Restorant – Piceri ne Vollga Durres

 • €550,000
Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Shitet Restorant – Piceri ne Vollga Durres

Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €550,000

Përshkrimi

Ne zonen e Vollges shitet ambjent komercial, ne gjendje funskionale.
Restoranti eshte ne shetitoren e Vollges, vija pare.
Ambjenti disponon guzhine, furre me dru per picerin, banak, sete tavolinash per ambjentin brenda dhe jasht.
Vetrate xhami, e cila haper gjate stines te Veres.
Ambjenti eshte me siperfaqje 238m dhe shitet i kompletuar, gati per te nisur aktivitetin tuaj.
Disponon Certifikat Hipotekore.

 • Address Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7039
 • Cmimi: €550,000
 • Property Size: 238 m²
 • Land Area: 0 m²
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Lokale
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet ambjent Bar – Lokal ne qender

€200,000
Lokale
 • 100

Shitet lokal në plazh

€300,000
Lokale
 • Banjo: 1
 • 160

Jepet me qera ambjenti Durres

€1,000
Lokale
 • Dhm: 1
 • Banjo: 2
 • 400

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!