Shitet papafingo me pamje nga deti

 • €200,000
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 5105
 • Property ID
 • 6
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 385

Shitet papafingo me pamje nga deti

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €200,000

Përmbledhje

Property ID: 5105
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 5105
 • Property ID
 • 6
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 385

Përshkrimi

Shitet papafingo ne Lagjen 13 , Durres.

Banesa ndodhet në pallatin 6 katesh.

Apartamenti është 385 m2 nga të cilat 232 m2 është siperfaqe e mbuluar dhe 150 m2 është verandë. Banesa është me dokumenta të rregullta , certifikatë hipotekimi dhe rivlerësimi. Gjithashtu është i testuar nga tërmeti dhe është një ndërtesë e padëmtuar. Është e përbërë nga betoni antisizmik.

Ka parking privat për rreth 4 makina.

 

 • Address Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5105
 • Cmimi: €200,000
 • Property Size: 385 m²
 • Bedrooms: 6
 • Bathrooms: 4
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 3+1 cilesor me garazhd

€100,000/me garazhd
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

Shitet apartament 3+1 prane qendres

€95,000
Apartamente 3+1

Okazion Shitet apartament 3+1 ne Plazh

€45,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 112

Apartament 3+1 i arreduar ne qender

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 200

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!