Shitet papafingo okazion 3+1 shkembi kavajes

 • €100,000
Shkembi i Kavajes, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Shqipëria veriore, 2008, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 10260
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 130

Shitet papafingo okazion 3+1 shkembi kavajes

Shkembi i Kavajes, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Shqipëria veriore, 2008, Albania
 • €100,000

Përmbledhje

Property ID: 10260
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 10260
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 130

Përshkrimi

Shitet papafingo okazion 3+1 shkembi kavajes.Apartamenti ndodhet ne zonen e shkembit te kavajes,vija e pare vetem 50m nga deti. Eshte ne katin 5 te nje pallati 5-katesh me ashensor dhe perbehet nga nje soxhorno mjaft e madhe me ballkon qe te mundeson pamje nga deti,3 dhoma gjumi prej te cilave njera me ballkon te madh i cili mund te perdoret edhe si verande dhe tualeti,total 130m2.Ndertimet nga brenda sapo kane perfunduar.

cmimi okazion 100’000€

 • Address Shkembi i Kavajes, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Shqipëria veriore, 2008, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10260
 • Cmimi: €100,000
 • Property Size: 130 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 3+1 Durres

€125,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 194

Shitet super apartament 3+1 i investuar prane qendres

€180,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 180

Jepet apartament 3+1 me qera ne qender i sapo kompletuar

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar Durres

€400
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 140

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!