Shitet Papafingo 2+1 ne bulevard

 • €109,000
 • €98,000
Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
Shitet Papafingo 2+1 ne bulevard
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7687
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 109

Shitet Papafingo 2+1 ne bulevard

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €109,000
 • €98,000

Përmbledhje

Property ID: 7687
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7687
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 109

Përshkrimi

Shitet Papafingo 2+1 ne bulevard, me fasade xhami.
Ndodhet ne lagjen nr. 11, ne qendren e qytetit.
Apartamenti eshte me fasade xhami i cili ofron nje pamje piktureskte. Prona eshte e investuar dhe shitet sic eshte ne foto.
Cmimi eshte i diskutueshem

 • Address Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7687
 • Cmimi: €109,000
 • Property Size: 109 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!