Shitet Hotel ne Vollga Durres

 • €1,500/mujore
Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 2773
 • Property ID
 • 11
 • Bedrooms
 • 13
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 664
 • 978
 • Lot m²

Shitet Hotel ne Vollga Durres

Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €1,500/mujore

Përmbledhje

Property ID: 2773
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 2773
 • Property ID
 • 11
 • Bedrooms
 • 13
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 664
 • 978
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet Hotel ne Vollga Durres prane detit dhe shetitores.

Ne katin e pare ka Restorant-Piceri dhe ne katin e dyte dhe te trete dhoma pushimi.

Ne katin e trete eshte nje salle konferencash dhe taraca.

Shiko prona te ngjashme: Kliko Ketu

 • Address Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 2773
 • Cmimi: €1,500/mujore
 • Property Size: 664 m²
 • Land Area: 978 m²
 • Bedrooms: 11
 • Bathrooms: 13
 • Garage: 1
 • Garage Size: 100
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera prane Bulevardit Ambjent Lokali

€750
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 150

Jepet me qera ambient biznesi Durres L.18

€400
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 200

Ambient me qera prane muzeumit

€400
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Shitet Ambjent biznesi ne qender prane muzeumit

€80,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!