Shitet lokal në plazh

 • €300,000
 • €280,000
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Lokale
 • Tipi Pronës
 • 6137
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 160

Shitet lokal në plazh

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €300,000
 • €280,000

Përmbledhje

Property ID: 6137
 • Lokale
 • Tipi Pronës
 • 6137
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 160

Përshkrimi

Shitet lokal në zonën e plazhit.

Ambienti ndodhet buzë rruge në një zonë të populluar gjatë gjithë vitit.

Hpsira është e mirë organizuar dhe të jep mundësine e shfrytëzimit të ambientit sipas dëshires.

Ambienti posedon 2 depo tualet si dhe është i ndarë në 2 ambiente.

Cmimi okazion.

 • Address Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6137
 • Cmimi: €300,000
 • Property Size: 160 m²
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Lokale
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet ambjent Bar – Lokal ne qender

€200,000
Lokale
 • 100

Shitet Restorant – Piceri ne Vollga Durres

€550,000
Lokale
 • Banjo: 2
 • 238

Jepet me qera ambjenti Durres

€1,000
Lokale
 • Dhm: 1
 • Banjo: 2
 • 400

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!