Shitet kati i pare i nje vile prane sheshit Pranvera

 • €110,000
Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 7242
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 160

Shitet kati i pare i nje vile prane sheshit Pranvera

Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €110,000

Përmbledhje

Property ID: 7242
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 7242
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 160

Përshkrimi

Shitet kati i pare i nje vile prane sheshit Pranvera,Durres.

Vila ndodhet ne qender ne nje zone te preferuar te qytetit.

Kati i pare i viles ka nje strukture 3+1 me nje siperfaqe totale prej 160 m2.

Ndodhet ne katin e 2-te nga toka dhe eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi , salle ndenjeje, 2 ballkone dhe 2 tualete.

 • Address Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7242
 • Cmimi: €110,000
 • Property Size: 160 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Vila 3 kateshe prane Kryqin te kuq Durres

€145,000
Vila
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • 300

Shitet Vila 2 kate buze rruge

€100,000
Vila
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • 195

Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit

€1,000,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 6
 • Garages: 2
 • 420

Shitet Vile ne Qerret prane breg detit

€165,000
Vila
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 4
 • 360

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!