Okazion Shitet Kapanon ne Shkozet

 • €550,000
Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Kapanone
 • Tipi Pronës
 • 8145
 • Property ID
 • 550
 • 700
 • Lot m²

Okazion Shitet Kapanon ne Shkozet

Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €550,000

Përmbledhje

Property ID: 8145
 • Kapanone
 • Tipi Pronës
 • 8145
 • Property ID
 • 550
 • 700
 • Lot m²

Përshkrimi

Okazion Shitet Kapanon ne Shkozet. Kapanoni eshte me siperfaqje 550m dhe eshte i larte 6m, ndersa parkim ka 700m, eshte i rrethuar i gjithi dhe ofron kushte bashkohore. Eshte i paisur dhe me vinxh industrial.

 • Address Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8145
 • Cmimi: €550,000
 • Property Size: 550 m²
 • Land Area: 700 m²
 • Tipi Pronës: Kapanone
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet kapanon

€600,000
Kapanone
 • Banjo: 1
 • 1164

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!