09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Shitet Kapanon bashke me toke

Xhafzotaj, Bashkia Shijak, Durrës County, 2019, Albania
€150,000

Pershkrimi

Shitet toke e rrethuar e cila ka dy aksese hyrjesh te ndryshme ndermjet rrugeve tregtare. Toka ka kapanon me siperfaqje 160m i mbuluar dhe kapanon te pa mbuluar 400m .

 638 Shikime total,  5 Shikime sot

  • Address: Xhafzotaj, Bashkia Shijak, Durrës County, 2019, Albania
  • City: Xhafzotaj
  • Zip/Postal Code: 2019
  • Country: Albania

Detajet

  • Cmimi: €150,000
  • Siperfaqja prones: 2537 m²
  • Tipi prones: Toka
  • Statusi prones: Ne Shitje

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€23/metri katror
toke are

Shitet Are ne Portoromano

Rruga Porto Romano, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Toka

Fast Imobiliare

5 months ago

€23/metri katror

5 months ago

€155,000
Shitet Vile 2 kate ne Malin e Robit Golem

Okazion Shitet Vile 2 kate ne Malin e Robit Golem

Mali i Robit, Rruga Mak Albania, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Dhoma Gjumi: 4Banjo: 4m²: 240

Vila

Fast Imobiliare

1 month ago

€155,000

Dhoma Gjumi: 4Banjo: 4m²: 240

Vila

1 month ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Shitet ose jepet me qera Hotel ne Durres

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1

Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!